Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | Florya Evden Eve Nakliyat Firması

Florya Evden Eve Nakliyat Firması

Kaplanlar Nakliyat olarak Florya evden eve taşımacılık hizmetini 2008 yılından bu yana yüksek kalite işçilik, profesyonel eşya paketleme ve sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Florya evden eve nakliyat firmaları içerisinde yeni nesil araçlarımız, işinde uzman profesyonel çalışanlarımız ve kusursuz müşteri politikamız ile sizlere en uygun fiyat tekliflerini sunmaktayız. Sunulan hizmet florya nakliyat firmaları içerisinde yüksek kalite işçiliğin en uygun fiyatlarla buluşmasıdır. Florya evden eve nakliye fiyatları için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Evinizi taşımayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz..!

Kaplanlar Nakliyat eski evinizde eşyalarınız nasılsa yeni evinizide aynı şekilde kurulumlarını yapıyor. Sökülmesi gereken gardroplarınız olsun veya takılması gereken avizeleriniz.. profesyonel çalışanlarımızın içerisinde marangoz, elektrik montajı konusunda uzman ve taşıma elemanları bulunmaktadır. Bütün işleriniz tek bir elden yapılıp size anahtar teslim bir çözüm sunuyoruz.

Florya Evden Eve Nakliyat Hizmet İçeriği

Ücretsiz Expertiz

Personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir. Fiyat belirleme sürecinde herhangi bir ücret talep edilmez.

Kolileme & Paketleme

Dilerseniz mutfak eşyalarınız, aksesuarlarınız, giysileriniz taşınma sürecinden bir gün öncesinde firmamızın  gönderdiği profesyonel bayan bir çalışan ile toplama işlemlerinizde yapılmaktadır.

Ücretsiz Sigortalama

Evden eve nakliye işlemlerinde en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan ücretsiz olarak yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Koruma & Ambalajlama

Bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bu iş için özel olarak üretilen paketleme malzemelerini tercih ediyoruz.

Taşıma

Personellerimiz ihtiyaç halinde eşya taşıma asansörünüde kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.

Tekrar Kurma & Yerleştirme

Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

KAPLANLAR NAKLİYAT

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

0545 935 35 52
Hizmetlerimiz