Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Firması - Eşya Taşıma

Kaplanlar Nakliyat, 2008 yılından bu yana konusunda uzman çalışanları, lüks araçları ve kaliteli hizmeti ile Esenyurt nakliyat hizmeti sunmaktadır. Esenyurt yük ve eşya taşıma, ofis taşıma, kamyon nakliye, kamyonet nakliye gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Bütün hizmetlerimiz Esenyurt nakliyecileri arasında en uygunu olma garantisini taşır. Esenyurt evden eve nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi budur.

Esenyurt kamyon ve kamyonet nakliye fiyatları için bizleri 0545 935 35 52 no'lu telefondan 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.  Ev taşıma başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Kaplanlar nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Hizmet İçeriği

Esenyurt evden eve nakliyat işlemlerinde beyaz eşyalarınız, avizeleriniz, gardroplarınız kısacası uzmanlık gerektiren bir çok işlemlerinizi tarafımızdan uzman personellerimize yaptırıyoruz. Taşınırken oluşabilecek bütün sorunlar tek bir noktadan halledilmektedir.

Ücretsiz expertiz; personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir.

Sigortalama(Ücretsiz); ev taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Paketleme, bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz.

Taşıma, tecrübeli personellerimiz eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.

Tekrar Kurma; eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda kurulur.Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır...

Kaplanlar Nakliyat, Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

0545 935 35 52

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Akçaburgaz Mahallesi
Ardıçlı Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Esenkent Mahallesi
Fatih Mahallesi
Güzelyurt Mahallesi
İncirtepe Mahallesi
İnönü Mahallesi
İstiklal Mahallesi
Mehterçeşme Mahallesi
Merkez Mahallesi
Namık Kemal Mahallesi
Örnek Mahallesi
Pınar Mahallesi
Saadetdere Mahallesi
Sanayi Mahallesi
Talatpaşa Mahallesi
Yenikent Mahallesi
Yeşilkent MahallesiHizmetlerimiz