Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Büyükçekmece Nakliyeci - Şehir içi Kamyonet Nakliye

Büyükçekmece nakliyecilerinden Kaplanlar Nakliyat olarak müşterilerimize profesyonel ve kusursuz taşıma hizmetleri sunuyoruz. Büyükçekmece nakliye kamyonet hizmetinde eşya miktarına ve boyutlarına göre en doğru aracı göndererek şehir içi fiyatlarını en uygun seviyede tutuyoruz.

Büyükçekmece kamyonet nakliyecisi olarak eşya taşımaya en uygun merdivenli ve içi temiz nakliye araçlarını kullanıyoruz. Bu sayede eşyanızın zarar görmesi ve kirlenmesini önlemiş oluyoruz.

Büyükçekmece şehir içi nakliye hizmetinde çok kısa sürede araç yönlendirmesi yapıyoruz. Bu bölgede sürekli çalışan aktif araçlarımız olduğundan fiyatlarda bir o kadar uygun oluyor.

Dilerseniz eşyanızı kendiniz taşıyabilir, dilerseniz eşya taşımada size yardımcı olabilecek personel gönderimi yapmaktayız.

Personellerimiz eşyalarınızın paketlenip ambalajlanmasından tutunda, mobilya söküm kurulum işlemlerine kadar her konuda işlerinizi yapabilir. Çalışanlarımız konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır ve büyük bir hassasiyet, titizlikle çalışırlar.


Büyükçekmece Nakliye Kamyonet Araçlarımız

Buyukcekmece nakliye kamyonet araçlarımız büyük ve küçük tip olarak iki ayrı boyuttan oluşmaktadır.

Ufak tip kamyonetlerimiz 3 metre uzunluk, 2 metre genişlik ve 2.20m yüksekliğe sahiptir.

Büyük tip kamyonetimiz 5 metre uzunluk, 2.20 genişlik ve 2.70 yükseklik ölçülerindedir.Büyükçekmece Kamyonet Nakliyeci Ücretleri

İstanbul kamyonet nakliye ücretlerini hesaplarken eşyanın miktarını ve gidecek olan mesafeyi baz alıyoruz. Ayrıca taşıma personeli, marangoz istiyorsanız, bunu da ücreti karşılığında gönderebiliyoruz.
Büyükçekmece şehir içi nakliyat fiyatlarını oldukça makul seviyede tutuyoruz, dilerseniz paylaşımlı araç sistemimiz ile çok uygun fiyatlara taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz..Hizmetlerimiz