Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmasi - Eşya Taşıma

Kaplanlar Nakliyat, 10 yıllık iş deneyimi, tecrübeli çalışanları, lüks araçları ile Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimizde sadece evden eve nakliyat değil aynı zamanda firma yük nakliyesi, parça eşya taşıma işlemleri için geniş araç filomuzdan araç kiralama işlemi yapılabilmektedir.    

Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir.Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.Büyükçekmece nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi budur.

Eşya taşıma başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Kaplanlar nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar.Sizde büyükçekmece evden eve nakliyat fiyat bilgisi için bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Ücretsiz expertiz; personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir.

Ücretsiz Sigortalama İşlemi; ev taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Üstelik bu sigortalama işlemi ücretsiz olarak yapılıyor. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Ambalajlama & Paketleme, bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz.

Taşıma, tecrübeli personellerimiz eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda kurulur.Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır...

-

Kaplanlar Nakliyat, Huzur, Güven Ve Mutluluk Taşır.

0545 935 35 52

Barıs akıncı
Barıs akıncı

Ellerine sağlık çocuklar gerçekten usta

12.07.2019 15:38
Naz yücel
Naz yücel

Gerek isinize gösterdiginiz özen, gerek çalisanlarinizin efendilikleri pahabicilemez. Siddrtle tavsiye ediyorum, tesekkurler.

26.04.2019 23:06
Emre tezcan
Emre tezcan

Çalişanlariniz gerçekten çok iyi bir iscilik cikardilar, esyalarimi sorunsuz bir sekilde tasindi. Gayet efendi ve kibardilar. Çevremde ki herkese tavsiye edecegim cok tesekkurler

26.06.2018 10:46

Hizmetlerimiz