Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmasi - Eşya Taşıma

Kaplanlar Nakliyat olarak gerek şehiriçi gerek şehirdışı profesyonel Büyükçekmece evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız. Sektörümüzde ki temel hizmetlerimiz ev taşıma, parça eşya nakliyesi, ofis taşıma, eşya depolama, kamyon ve kamyonet nakliyesidir.

Hizmetlerimizde daima kaliteyi prensip almakta yaptığımız işi ve aldığımız paranın hakkını sonuna kadar vermekteyiz. 

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Büyükçekmece nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi budur.

Eşya taşıma başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir ve biz bu işi 15 yılı aşkın süredir profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Dilerseniz,  Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyat bilgisi için bizleri 7 gün 24 saat arayabilir, Büyükçekmece nakliyecileri içindeki en uygun hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

0545 935 35 52

Büyükçekmece evden eve taşımacılık hizmet detaylarımız ve Büyükçekmece nakliye firmalarından ayrıcalıklarımız;

Ücretsiz Expertiz Ekibi

Çalışanlarımız hanenizi ziyaret ederek; taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama ve uygun bir fiyat teklifi sunarlar. Eşya miktarınıza göre uygun bir araç ve çalışma ekibi belirlenir. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir.

Ücretsiz Sigortalama İşlemi

Yaptığımız işin sorumluluğunu, eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Ev taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan yapıyoruz. Üstelik bu sigortalama işlemi ücretsiz olarak yapılıyor.

Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Ambalajlama & Paketleme & Eşya Koruma İşlemi

Bu işlem olmazsa olmazdır, evinize geldiğimizde ilk yaptığımız işlemdir. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz. Riskli yerlerde 3-4 kata kadar paketleme işlemi yapıyoruz.


Taşıma ve Nakledilme İşlemi

 Tecrübeli ve uzman çalışanlarımız ile gerektiği yerlerde eşya taşıma asansörünü de kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler, yolculuğa başlarız.Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda dizilir.

Taşıma hizmetine dahil edilmiş ise, beyaz eşyalarınız, avizeleriniz, duvara monte olması gereken eşyalarınız ve hatta televizyonunuza kadar olan bütün eşyalarınızın kurulumları yapılır. Size sadece kişisel eşyalarınızı yerleştirmek ve yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

Demet Aksoy
Demet Aksoy

Sloganınız gibi gerçekten, Huzur, Güven ve Mutluluk taşıyorsunuz.. Dostça muhabbet içinde ev taşımasını gerçekleştirdik .Hepinizin ellerine sağlık.

27.03.2019 20:20
Demet Aksoy
Demet Aksoy

Sorunsuz bir taşıma oldu. Ekibe teşekkür ediyorum çok ilgiliydiler. İş ahlakına fazlasıyla sahipler, hepsinin emeğine sağlık.

27.03.2019 20:18
Sibel gündüz
Sibel gündüz

Taşıma sistemleri ve eşyaları paketlemeleri gerçekten çok iyiydi. Çok kısa bir zaman içinde eşyalarımı taşıyıp, yeni bir evimde kurulumlarını yaptılar. Hiçbir eşyada sorun olmadı. Çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim...

22.03.2019 00:46

Hizmetlerimiz