Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kaplanlar Nakliyat, Büyükçekmece evden eve nakliyat firması olarak gerek şehir içi gerek şehirler arası profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Sektörümüzde ki temel hizmetlerimiz ev taşıma, parça eşya nakliyesi, ofis taşıma, asansörlü nakliye ve eşya depolama hizmetidir. Büyükçekmece nakliyat firması olarak bir çok projede görev aldık ve müşterilerimize kusursuz taşınma deneyimi sunduk.

Hizmetlerimizde daima kaliteyi, dürüstlüğü prensip almakta yaptığımız işi ve aldığımız paranın hakkını sonuna kadar vermekteyiz. İş ahlakına ve kalitesini öncelikli hedef olarak görüyoruz..

Yaptığımız işe başından sonuna kadar titizlik gösteriyor ve taşınma sürecinin en iyi şekilde geçmesi için çabalıyoruz. Yılları aşkın süredir Büyükçekmece nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi de bu oluyor.

Eşya taşıma işi başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir ve biz bu işi 15 yılı aşkın süredir profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Çalışanlarımızı konusunda en profesyonel insanlar arasından seçiyoruz. Büyükçekmece nakliyeci hizmetinde bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Dilerseniz,  Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları için bizleri 7 gün 24 saat arayabilir, Büyükçekmece nakliyecileri içindeki en uygun hizmeti  en iyi fiyatlarla alabilirsiniz. Ayrıca Büyükçekmece kamyonet nakliyat %50'ye kadar daha ucuz..

0545 935 35 52

Büyükçekmece evden eve taşımacılık hizmet detaylarımız ve Büyükçekmece nakliye firmalarından 

Ayrıcalıklarımız

Ücretsiz Expertiz Ekibi

Ön tespit oldukça önemlidir. Eşyalar için araç ve personel seçimi bu aşamada belirlenir. Çalışanlarımız hanenizi ziyaret ederek; taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin işleyişi hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bizde eşyanın alınacağı ve gideceği yeri önceden görerek oluşabilecek problemlere karşı hazırlıklı geliriz. Örneğin kamyon bina çıkış kapısına tam olarak yanaşamıyorsa, yanaşmasında mesafe oluyorsa el arabası getiririz. Böylelikle daha kolay ve iyi bir taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Ücretsiz Sigortalama İşlemi

Yaptığımız işin sorumluluğunu, eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz özeni gösteriyor ve her aşamada itina ile davranıyoruz. Tüm taşıma işlemlerinde en dikkat edilmesi gereken eşyanın zarar görmeden, temiz bir şekilde nakledilmesidir. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Risk olmaması için yol sigortasını tarafımızdan yapıyoruz.. Üstelik bu sigortalama işlemi ücretsiz olarak yapılıyor.

Kaplanlar Nakliyat'ta güven içinde olduğunuzdan emin olabilirsiniz...

Ambalajlama & Paketleme & Eşya Koruma İşlemi

Bu işlem olmazsa olmazdır, evinize geldiğimizde ilk yaptığımız işlemdir. En iyi malzemeler ile eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok nakliye firması gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz. Riskli yerlerde 3-4 kata kadar paketleme işlemi yapıyoruz. İyi ve profesyonel bir paketleme işin iyi sonuçlanmasına doğrudan etki eden bir faktördür.


Taşıma ve Nakledilme Süreci

buyukcekmece evden eve nakliyat buyukcekmece evden eve nakliyat firmalariİyi bir taşıma personeli eşyayı sağa, sola çarpmadan temiz bir şekilde taşır. Biz konusunda en uzman kişileri kadrolarımıza dahil ediyor, onlara bu konuda gereken eğitimi veriyoruz.

Eşyalarınız iyi bir ambalajlama işleminden sonra özel dizayn edilmiş araçlarımıza itinalı bir şekilde taşınıyor ve dizilim işlemleri yapıyoruz. İyi bir dizilim işlemi ile eşyaların yolda zarar görmesi engellenir. Eşyaların yüklenmesi bittikten sonra hiç vakit kaybetmeden yola çıkıyoruz.

Yeni eviniz siz nasıl istiyorsanız öyle.. 

Personellerimiz sizin istediğiniz doğrultusunda tüm eşyalarınızın dizilim işlemlerini yapıyor. Ambalajları açılarak eski hallerine getiriliyor. Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınızın gerekli kurulum ve kontrolleri yapılıyor. 

Siz bitti demeden bizim işimiz bitmez..

Evinizi düzene oturtana kadar çalışanlarımız ellerinden geleni yapacaktır. Tıpkı eski eviniz gibi yeni eviniz tasarlandığında sizinde onayınız doğrultusunda taşıma işlemi son bulur. Size sadece özel eşyalarınızı dizip yerleştirmek ve yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Büyükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Taşınma işlemi insanı strese sokan başlı başına yorucu bir işlemdir. Üstelik maliyet, eşyaların taşınma sırasında ki zarar görme ihtimalleri gibi bir çok can sıkıcı yanları vardır.

Biz Büyükçekmece evden eve nakliye firması olarak işimizi severek ve profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Tecrübemiz ile sizi taşınma sırasında oluşabilecek tüm sorunlardan, aksaklıklardan koruyoruz. En iyi hizmeti, en uygun fiyatlar ile size sunarak bütçenizi düşünüyoruz. Profesyonellerle çalışmanız bu süreci en iyi şekilde atlatmanız hayati önem taşır.

Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Büyükçekmece evden eve nakliye fiyatı hesaplama eşyanın miktarıyla doğru orantılıdır. Bina katlarının yüksekliği, taşınılacak olan mesafede fiyata etki eder. Ama Büyükçekmece şehir içi nakliyat'ta mesafenin pek bir önemi yoktur. Mesafe daha çok şehirler arası taşımalarda maliyete doğrudan etki eder. Sizde, Buyukcekmece ucuz nakliyat hizmetinden yararlanmak için bizi arayın.

Büyükçekmece evden eve taşımacılıkta montaj işlemleri yapılıyor mu?

Büyükçekmece evden eve taşımacılık işlemlerinde beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız tıpkı eski evlerinizde olduğu gibi yeni yerlerinde de temiz bir şekilde kuruluyor.

Büyükçekmece evden eve sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

Eşyanın araç ile taşınması sırasında ki sigortalama işlemi için bir çok firma ücret talep eder. Ama biz memnuniyet amaçlı bu işlemi ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Büyükçekmece nakliyat hizmetinde ambalajlama hizmeti var mı ?

    Büyükçekmece nakliyede eşyalarınızın güvenliği için 2-3 kata kadar hava almayacak şekilde ambalajlama işlemi uyguluyoruz.

Büyükçekmece ofis taşıma ve büro taşıma gibi hizmetiniz var mı?

Tüm taşıma işlemlerinde olduğu gibi bizlere iş yeri ve ofis taşımacılığında da güvenebilirsiniz. Hiç bir aksaklık olmadan taşıma işlemlerinizi bir gün içinde bitiriyoruz.

Büyükçekmece nakliye şirketi olarak firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

Araç filomuzda ihtiyacınıza uygun her türlü aracı bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sorunsuzca ve hızlı bir şekilde tüm taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Büyükçekmece evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Büyükçekmece asansörlü nakliye hizmetimiz ile asansörü olmayan ve asansörlü nakliye hizmetine uygun olan dairelerde asansörlü nakliye seçeneğimiz mevcuttur. Üstelik 21.kata ulaşabilen sistemimiz ile nakliye işlemleriniz %50 oranında hız kazanıyor. Eşyanın taşınma sırasında ki güvenliği ise cabası.

Büyükçekmece nakliyeci seçeneklerinde kiralık kamyon & kamyonet hizmeti mevcut mu?

Büyükçekmece kamyonet nakliye hizmetimiz mevcuttur. Ve kamyonet olmasından dolayı fiyatlar çok uygundur..

Büyükçekmece şehirler arası nakliye mevcut mu?

Güzel ülkemizin her yerine şehirler arası nakliyat hizmetimiz vardır. Büyükçekmece şehirler arası evden eve nakliyat ile evinizi Türkiye'nin dört bir yanına taşıyabiliyoruz.

Büyükçekmece şehir içi nakliye ve kamyonet nakliyesinin avantajları nedir?

Büyükçekmece kamyonet nakliye ve şehir içi nakliyede ufak çaplı eşya taşıma işlerinizde en iyi fiyat garantisi sunuyoruz.Barıs akıncı
Barıs akıncı

Ellerine sağlık çocuklar gerçekten usta

12.07.2019 15:38
Naz yücel
Naz yücel

Gerek isinize gösterdiginiz özen, gerek çalisanlarinizin efendilikleri pahabicilemez. Siddrtle tavsiye ediyorum, tesekkurler.

26.04.2019 23:06
Emre tezcan
Emre tezcan

Çalişanlariniz gerçekten çok iyi bir iscilik cikardilar, esyalarimi sorunsuz bir sekilde tasindi. Gayet efendi ve kibardilar. Çevremde ki herkese tavsiye edecegim cok tesekkurler

26.06.2018 10:46