Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | Beylikdüzü Parça Eşya Taşıma

Beylikdüzü Parça Eşya Taşıma

Kaplanlar Nakliyat, Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında, yük ve eşya taşıma, ofis taşıma, eşya depolama gibi hizmetleriyle Beylikdüzü nakliyecileri arasında öncü konumdadır.

Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları bilgisi için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Kaplanlar Nakliyat, 10 yıllık iş deneyimi, tecrübeli çalışanları, lüks araçları ve eşya asansörü ile Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir. Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi budur. Eşya taşıma başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Kaplanlar nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar.

Ücretsiz expertiz; personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir.

Sigortalama (ücretsiz) ; ev taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor.Üstelik hiç bir ücret ödemeden. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Paketleme, bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz.

Taşıma, tecrübeli personellerimiz Beylikdüzü eşya taşıma işlemlerinde eşya asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.

Tekrar Kurma; eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda kurulur.Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır...

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

0545 935 35 52


Beylikdüzü Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Çünkü biz Beylikdüzü nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı, güvenilir hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bu sebepten ötürü Beylikdüzü yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Beylikdüzü nakliye ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve sizin extra istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Kaplanlar nakliyat'ın sunduğu ücretsiz exper hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar. Sizde, Beylikdüzü ucuz nakliyat hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

Evden eve sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

Sizlere kusursuz hizmet sunmak amacıyla Beylikdüzüda sigortalı nakliye hizmeti vermekteyiz..

Evden eve marangozlu nakliye hizmetiniz var mı?

Mobilya, masa ve gardıroplarınızı söküp takma işlerini tecrübeli marangozlarımıza yaptırıyoruz.Beylikdüzü evden eve marangozlu nakliyat konusunda kendimize güveniyoruz.

Beylikdüzü ofis taşıma ve büro taşıma hizmetiniz var mı?

Beylikdüzü yük ve eşya nakliyesi, Beylikdüzü ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak sunmaktayız.

Beylikdüzü firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İhtiyacınıza en uygun araçlarla Beylikdüzü firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

Beylikdüzü evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Eşya asansörü ile en kısa sürede eşyalarınız nakledilmektedir.

Beylikdüzü kamyonet nakliye seçeneği mevcut mu?

Beylikdüzü bölgesinde kamyon, kamyonet ve diğer hafif yük araçlarımız ile dilediğiniz her hizmet mevcuttur.
Hizmetlerimiz