Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Beylikdüzü Şehirler Arası Nakliyat & Taşıma Firması

Beylikdüzü şehirler arası nakliyat firması Kaplanlar Nakliyat olarak uzman ve temiz işçilik ile evden eve, parça eşya taşıma hizmetini ülkemizin bütün bölgelerine gerçekleştiriyoruz. Hizmette olduğumuz onlarca yılın verdiği tecrübe ile eşyalarınızı son derece temiz, hızlı ve güvenli bir şekilde naklediyoruz. Gerektiğinde asansörlü taşıma gibi yenilikçi taşıma sistemlerini de kullanıyor ve kusursuz bir taşıma deneyimi sunuyoruz. Hizmetlerimizde daima müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü ilke edinerek çalışıyor, sizlere kusursuz olarak beylikdüzü şehirler arası taşıma hizmeti sunuyoruz.

Beylikdüzü Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Beylikdüzü şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızı ön keşif yaparak veya eşya resimlerini isteyerek ihtiyacınıza en uygun aracı ve personel sayısını belirliyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda taşıma maliyetlerinizi en aza indirmek adına en uygun şehirler arası nakliye fiyatlarını vermeye özen gösteriyoruz. Hizmette yapılacak tüm işlemler doğruluk ve şeffaflık ilkesi ile baştan sona kadar anlatılıyor, varsa sizin talepleriniz dinlenerek istediğiniz tarihte randevunuzu oluşturuyoruz.

İsterseniz sadece size özel bir araç tahsis ediyor veya fiyatın daha uygun olması açısından büyük araçlar ile başka müşterilerin eşyaları ile parsiyel taşıma yapıyoruz. Taşınma tarihinizde uzman kişilerden oluşan kadromuz ve nakliye aracınız hanenize geliyor. Sökülmesi gereken tüm mobilyaların söküm işlemlerini yapıyor ve yine mobilya, beyaz eşya, koltuk gibi eşyalarınızın taşıma işlemi sırasında herhangi bir hasar ve kirlenme durumu oluşmaması için paketleme malzemelerimiz ile sarıyoruz. Eşyalarınız aracımıza dizilerek yeni evinize doğru yola çıkıyor. Eşyanızın ne zaman teslim edileceği gibi tüm bilgi ve detayları size bildiriyor, dürüstlük ilkesine çok dikkat ediyoruz.

Bizim için müşteri memnuniyeti önceliktir.

Yeni hanenize ulaşan eşyalarınız hiç zaman kaybetmeden ekibimiz tarafından sizin isteğiniz doğrultusunda evinize yerleştirilmeye başlıyoruz. Tıpkı eski evinizde ki gibi tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızın kurulumlarını yapıyoruz. Tüm işlemler bitirip yuvanızı eksiksiz bir şekilde kuruyor ve size yeni evinizin hayırlı olmasını diliyoruz..
Beylikdüzü Şehirler Arası Nakliyat Fiyat Belirleme

Şehirler arası nakliye fiyatı belirlemede ki nitelikler öncelikli olarak taşınacak eşyanın miktarı, alınacak ve gideceği katların yüksekliği, binalarda ki asansör durumu ve en önemlisi taşınacak olan mesafedir. Bu gibi bilgileri esas alarak eşyalarınıza uygun aracı belirliyor ve size en iyi fiyatı belirlemek için çaba gösteriyoruz. Fiyatın daha uygun olması açısından parsiyel taşıma hizmetini seçebilirsiniz. Parsiyel taşıma hizmeti; aynı güzergah doğrultusunda taşınılacak başka bir eşya ile sizin eşyalarınızın aynı araçta taşınmasıdır. Böylelikle aracın tüketeceği yakıt miktarı ve yol masrafları gibi harcamalar ortak olduğundan fiyatlar gayet uygun olabilmektedir..

Hizmetlerimiz