Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Beylikdüzü Ofis Taşıma Firması & Ofis Nakliyat

Beylikdüzü ofis taşıma firması Kaplanlar Nakliyat olarak, iş yerinizi kısa zaman içinde taşıyıp, eşyalarınızın yeni yerinde kurulumlarını yapıyoruz. Sektördeki yılları aşkın tecrübemiz sayesinde Beylikdüzü ofis nakliyesinde eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilir, bize güvenebilirsiniz. Tüm işlemleri profesyonel ve uzman ekiple yapıyor, sizlere Beylikdüzü büro taşımacılığında en uygun fiyatları sunuyoruz. Sökülmesi gereken mobilyalarınız deneyimli marangozlarımız tarafından sökülüyor ve uzman personeller tarafından ambalajlanarak taşınıyor. Yeni yerlerinde tıpkı eski ofisinizde olduğu gibi kurulum işlemleri yapılıyor. Kaliteye son derece önem veriyoruz.

Müşteri memnuniyetine önem veriyor bu doğrultuda çalışıyoruz.

İş yeri taşıması yaptıracaksanız bize güvenebilirsiniz. Çünkü biz deneyimli ve uzmanpersoneller ile çalışıyoruz. Zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor, ofisinizin bir an önce taşınıp kurulması için kalabalık bir ekiple geliyoruz. Eşyaların zarar görmemesi için titizlikle ambalajlayıp sarıyoruz. Yeni yerlerinde bütün kurulum & montaj işlemlerini yapıyoruz.

Beylikdüzü Ofis Nakliyesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her şeyden öncesi güvenilir bir nakliye firması. Bizce en önemlisi bu. Firma yeteri kadar bilgi birikimi yok ise gelen personeller konusunda deneyimli olmaz ise ofisiniz aynı gün içinde taşınıp kurulamayabilir, eşyalarınız ciddi zararlar görebilir. Biz Kaplanlar Nakliyat olarak buna çok dikkat ediyoruz. Taşınacak ve taşınılacak yerin expertizini yaparak taşınma sürecinizin sorunsuz geçmesi için elimizdeki tüm imkanları seferber ediyoruz.

Beylikdüzü Ofis Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Ofis nakliye fiyatların belirlenmesi eşya miktarınız ile doğru orantılıdır. Ama eşyaların kaçıncı kattan alınıp, kaçıncı kata çıkarılacağı ve iki yer arasında ki mesafede fiyatı etkileyen diğer faktörlerdir. Müşteri hattını arayıp 7 gün 24 saat güncel fiyat bilgimizi öğrenebilirsiniz.

0545 935 35 52

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.Hizmetlerimiz