Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Beylikdüzü Nakliyeci - Şehir içi Nakliyat & Taşıma

Beylikdüzü nakliyecileri arasında profesyonel ve en uygun fiyatlı taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Beylikdüzü şehir içi taşıma hizmetimizi başta Beylikdüzü semtleri Yakuplu, Kavaklı, Beykent, Gürpınar olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve mahallelerine ulaştırmaktayız. Kurulduğumuz 2005 yılından bu yana bir çok ev taşıma, parça eşya taşıma gibi hizmetlerde görev almış bulunmaktayız. Sektörde ki onca yıl bizi yaptığımız işte deneyim ve uzmanlık açısından en üst düzeye taşıdı. Sizde kurumsal ve uygun fiyatlı bir nakliyeci arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Beylikdüzü şehir içi nakliye hizmetimizde eşyalarınıza oldukça özenli davranarak paketleme ambalajlama işlemlerini yapıyor ve en iyi personellerden oluşan bir kadro ile taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz firmamızdan araç kiralayarak nakliye işlemlerinizi kendiniz yapabilir veya arkanıza yaslanıp personellerimizin işinizi titizlikle gerçekleştirmesini izleyebilirsiniz. Üstelik beylikdüzü nakliye fiyatlarını elimizden geldiğince düşük tutuyoruz..

Beylikdüzü Nakliyecileri Arasında Farkımız

İşinde en iyi personeller

Eşya taşımacılığına tam uygun araçlar

Sınırsız ambalaj malzemesi ile en iyi paketleme

Marangozluk ve Beyaz eşya kurulum hizmeti

Disiplin, saygı ve memnuniyet prensibi

Bunlar bizim ilk önceliklerimiz

Beylikdüzü Nakliye Fiyatları

Beylikdüzü nakliye ücretlerini hesaplarken şu hususları dikkate alırız; taşınacak eşyanın miktarı, çalışan personel sayısı, taşınılacak katların yüksekliği, eşyanın yüklenip ve götürüldüğü yer arasında ki mesafe.

Evden eve nakliye fiyatları hesaplama hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Beylikdüzü Nakliyeci hizmeti için bizleri 7-24 arayabilirsiniz.

0545 935 35 52

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.Hizmetlerimiz