Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | Beylikdüzü Asansörlü Nakliye Hizmeti

Beylikdüzü Asansörlü Nakliye Hizmeti

Beylikdüzü asansörlü nakliyat firması olarak 21. kata kadar olan asansör sistemimiz ile artık dar merdivenler, ufak bina asansörleri hiç sorun değil. Beylikdüzü asansörlü nakliye sistemimiz ile eşyalarınız artık çok daha güvende ve nakliye sürelerimiz bir o kadar daha kısa. En uygun Beylikdüzü asansörlü nakliyat fiyatları Kaplanlar Nakliyat'ta.

Evden eve taşımada eşyaların en çok zarar görebileceği nokta merdivenden çıkarılma durumlarıdır. Özellikle çalışanların iyi olmaması, merdivenlerin dar olması gibi nedenlerden eşyalar sağa sola vurulup zarar görme ihtimalleri doğmaktadır. Yenilikçi anlayışımız ile Beylikdüzü asansörlü taşıma sisteminide bünyemize dahil ettik. Artık eşyalarınız herhangi bir risk unsuru olmadan yeni evinize taşınıyor. 

Beylikdüzü Asansörlü Nakliye İşlemi Detayları

Asansörlü nakliye sistemimiz, kamyon cinsinde bir aracın üstünde sabittir. Sistemin kurulması için kamyonumuzun park yeri oldukça önemli. Elektrik telleri, kamyonun binaya çok uzak mesafede yanaşması sistemin kurulmasını engelleyebilir. Genellikle Beylikdüzü asansörlü nakliye işleminde dairenizin camını söküp, asansör sistemimizi kuruyoruz. Eşyalarınız bu sökülen camdan içeriye alınıyor. Eşyalarınız taşındıktan sonra sökülmüş olan camınız eskisi gibi yerine takılıyor. Eğer balkonunuz var ise bu işlemede gerek duymuyoruz. Sistemi balkonunuza ulaşacak şekilde kuruyoruz. 

Beylikdüzü Evden Eve Asansörlü Nakliye Avantajları

Beylikdüzü asansörlü evden eve nakliye ile tüm işlemler hız kazanır. Taşınma süreci %50 oranında azalır. Eşyanızın güvenliği üst düzeye çıkar, zarar görme ihtimalleri düşer.

Beylikdüzü Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Evden eve asansör sistemimiz isterseniz eşyayı indirmede, çıkarmada veya her iki işlemde de kullanılabilir.

2+1 bir ev için sadece indirme veya sadece çıkarmaya gelmesi durumunda;600TL

Hem indirme hem çıkarmaya gelmesi durumunda yaklaşık 900 TL gibi bir ücreti vardır.


Eğer eviniz 3+1 ise yine indirme veya sadece çıkarmaya gelmesi durumunda;750 TL

Hem indirme hemde çıkarmaya gelmesi durumunda;1100 TL

gibi ortalama bir ücreti olur.

Beylikdüzü Asansörlü Nakliyat Randevusu İçin Bizleri 7/24 arayabilirsiniz...

0545 935 35 52

Beylikdüzü asansörlü nakliyatHizmetlerimiz