Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | Beşiktaş Evden Eve Nakliye Firması

Beşiktaş Evden Eve Nakliye Firması

Kaplanlar Nakliyat,olarak, Beşiktaş evden eve nakliye firmaları arasında 2008 yılından bu yana profesyonel çalışanlarımız, geniş araç filomuz ve kusursuz müşteri politikamız ile VİP taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Beşiktaş nakliyat firmaları arasında öncü gelen firma olarak eşyalarınızı ambalajlamalı, sigortalı ve kaliteli işçilik prensibiyle taşıyoruz.

Parça eşya taşıma, eşya depolama veya bir marangoza mı ihtiyacınız var ? Kaplanlar Nakliyat'a tüm bu hizmetler mevcut hemde kusursuz bir şekilde...

Beşiktaş evden eve taşımacılıkta konusunda en az 3 yıllık deneyime sahip personel ve eşya taşıma işlemine uygun kusursuz araçlarımız ile hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz.

Bizim İçin Önce Müşteri Memnuniyeti!

%98e varan memnuniyet oranımız ile daima ilk önceliğimiz sizin memnuniyetiniz.

Beşiktaş eşya taşıma hizmetinde taşınması gereken eviniz, ofisiniz, bürolarınızı yeni adreslerinde aynı şekilde kuruyoruz. Ekibimizde bulunan marangozlar sökülmesi gereken dolap, masa, unite gibi eşyalarınız sökümünü ve tekrar kurulumunu gerçekleştirmektedir. Dilerseniz avize, beyaz eşya, tv, duvara monte edilmesi gereken eşyalarınızında montajlarını yapabiliyoruz.Beşiktaş nakliyecileri arasından en uygun fiyatı en kaliteli hizmet ile buluşturuyoruz.

Bizi 7/24 arayabilir Besiktas evden eve nakliye fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliye Hizmet Detayımız

Tecrubeli Çalışanlar

Firmamız çalışanları evden eve taşımacılık konusunda  profesyonel, eğitimli ve güleryüzlü insanlardır. Saygı, dürüstlük ve güler yüzlü hizmet bizim onlara ilk olarak öğrettiklerimizdir. İşini bilen, saygılı ve içinizin rahat ettiği insanlarla çalışmak sizi taşınma sürecindeki bütün sorunlardan uzak tutacaktır.


Ücretsiz Exertiz Hizmeti

Expertiz ekibimiz taşınma sürecinin planlanmasında, fiyat teklifi belirleme sürecinde evinizi ziyaret ederek size ayrıntılı bir rapor oluşturur. Taşınma işleminizin başından sonuna kadar yapılacak olan işlemlerden bilgi sahibi olursunuz. Sizlere kaliteli hizmet ile en uygun fiyatın buluştuğu en iyi teklif sunulur..


Ücretsiz Sigortalı Taşıma Hizmeti

Müşterilerimizin memnuniyeti, eşyalarının güvenliği bizim için en öncü gelen prensibimizdir. Bu sebeple taşınma sürecinde müşterilerimizin eşyaları kamyon seyir halinde olduğu sürece ücretsiz olarak sigortalanıyor ve sizlerin güven içinde olmasını sağlıyoruz.


Toplama ve Kolileme İşlemi

Dilerseniz mutfak, ıvır zıvır, giyim eşyalarınızın kolileme işlemlerini de biz yapalım. Taşıma gününün öncesinde firmamızın bayan çalışanları ambalajlama malzemeleri ile evinize geliyor; kolilenmesi gereken mutfak, giyim ve aksesuarlarınında kolilenme & ambalajlama işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.


Paketleme & Ambalajlama & Koruma Hizmeti

Eşyaların taşıma sürecinde kirlenme, hasar görme durumuna karşı eşyalarınızı özenle ambalaj ve sarma işlemlerini yapıyoruz. Örneğin bir beyaz eşyanız; firmamız tarafından gönderilen malzemeler ile özenle sarılıp, taşınabilir hale getirilir. Bu işlemi göstermelik değil olması gereken kalite prensibinde gerçekleştiriyoruz.


Marangozluk Hizmeti

Sökülmesi gereken dolap, masa ve ünitelerinizi dert etmeyin. Onları profesyonel ekibimizde ki marangozlarımıza bırakın. Eski evinizde ki sökülmesi gereken eşyalarınızın sökümünü gerçekleştirecek ve yeni evinizde sizin isteğiniz üzerine tekrar kurma işlemlerini gerçekleştirecektir.

besiktas evden eve nakliyat

KAPLANLAR NAKLİYAT

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.


Hemen Fiyat Teklifi Almak ve KAPLANLAR Nakliyat'ın Güvencesiyle Taşınmak İçin

0545 935 35 52
Hizmetlerimiz