Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | Bakırköy Evden Eve Nakliye Firması - Eşya Taşıma

Bakırköy Evden Eve Nakliye Firması - Eşya Taşıma

Kaplanlar Nakliyat, Bakırköy evden eve nakliyat firmaları arasında 2008 yılından bu yana evden eve nakliye, buro & ofis taşıma, parça eşya taşımacılığı gibi konularda profesyonel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. En uygun Bakırköy evden eve taşımacılık fiyatlarını en kaliteli işçilik ile buluşturuyoruz. Bakırköy nakliye firmalarından ayrıcalıklarımız müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz sigortalı taşıma hizmeti, en uygun fiyat garantisi ve kusursuz hizmet anlayışımızdır. Dilerseniz hizmetlerimize göz atalım...


BAKIRKÖY EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMET İÇERİĞİMİZ

Profesyonel Çalışanlar

Firmamız çalışanları evden eve taşımacılık konusunda bilgili, profesyonel ve eğitimli insanlardır. Saygı, dürüstlük ve güler yüzlü hizmet bizim onlara ilk olarak öğrettiklerimizdir. İşini bilen, saygılı ve içinizin rahat ettiği insanlarla çalışmak sizi taşınma sürecindeki bütün sorunlardan koruyacaktır.

Ücretsiz Expertiz

Profesyonel expertiz ekibimiz taşınma sürecinin planlanmasında, fiyat teklifi belirleme sürecinde hanenizi ziyaret ederek size ayrıntılı bir rapor oluşturur. Taşınma işleminizin başından sonuna kadar yapılacak olan işlemlerden bilgi sahibi olursunuz. Sizlere kaliteli hizmet ile en uygun fiyatın buluştuğu en iyi teklif sunulur..

Ücretsiz Sigortalı Taşıma Hizmeti

Müşterilerimizin memnuniyeti, eşyalarının güvenliği bizim için en öncü gelen prensibimizdir. Bu sebeple taşınma sürecinde müşterilerimizin eşyalarını ücretsiz olarak sigortalıyor ve sizlerin güven içinde olmasını sağlıyoruz.

Toplama ve Kolileme İşlemi

Dilerseniz mutfak, ıvır zıvır, giyim eşyalarınızın kolileme işlemlerini de biz yapalım. Taşıma gününün öncesinde firmamızın bayan çalışanları ambalajlama malzemeleri ile evinize geliyor; kolilenmesi gereken mutfak, giyim ve aksesuarlarınında kolilenme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Paketleme & Ambalajlama & Koruma Hizmeti

Eşyaların taşıma sürecinde kirlenme, hasar görme durumuna karşı eşyalarınızı özenle ambalaj ve sarma işlemlerini yapıyoruz. Bu işlemi göstermelik değil olması gereken kalite prensibinde gerçekleştiriyoruz.

Marangozluk Hizmeti

Sökülmesi gereken dolap, masa ve ünitelerinizi dert etmeyin. Onları profesyonel ekibimizde ki marangozlarımıza bırakın. Eski evinizde ki sökülmesi gereken eşyalarınızın sökümünü gerçekleştirecek ve yeni evinizde sizin isteğiniz üzerine tekrar kurma işlemlerini gerçekleştirecektir.

KAPLANLAR NAKLİYAT

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

Onlarca kaliteli hizmet sizlere sadece bir telefon kadar yakın.

0545 935 35 52

bakirkoy evden eve nakliyatHizmetlerimiz