Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | Bahcesehir Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Bahcesehir Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Kaplanlar Nakliyat olarak, Bahçeşehir evden eve nakliyat firmaları arasında ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya nakliyesi, eşya depolama, kamyon ve kamyonet nakliyesi gibi hizmetlerimizle Türkiye'nin her yerine uygun fiyatlı ve profesyonel destek sunmaktayız. Bahçeşehir evden eve taşımacılık işlerinizi sektörümüzdeki on yıllık iş tecrübemiz, kusursuz müşteri politikamız ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile gerçekleştiriyor, sizlere en iyi Bahçeşehir nakliyat hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı koruma altına alarak özenle taşıyor, eski yerlerinde nasılsa yeni yerlerinde de aynı şekilde kuruyoruz. Gerek şehir içi gerek Bahçeşehir şehirler arası nakliyat işlerinizde bizlere güvenebilirsiniz.

Hizmetlerimizde her zaman müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Her şeyden öncesi sizin memnuniyetiniz!

Bahçeşehir evden eve nakliyat fiyatları için bizleri arayabilir veya ücretsiz expertiz randevusu oluşturabilirsiniz.

 0545 935 35 52

Kaplanlar Nakliyat olarak, Bahçeşehir nakliye şirketleri arasında en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla buluşturuyoruz.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti.!

Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir. Bahçeşehir nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi budur. Ev taşıma işlemi küçümsenmeyecek ve başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir.

Kaplanlar nakliyat, 25 yıllık bilgi birikimi ile ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar...


bahcesehir evden eve nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Hizmet İçeriğimiz

Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz

Taşınma süreci içerisinde herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamak ve kusursuz bir hizmet sunmak amacı ile personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir. Expertiz hizmeti için ücret talep etmiyoruz.

Ücretsiz Sigortalama Hizmetimiz

Eşya taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek hasar ve kirlenme durumlarıdır. Biz uzman çalışanlarımız ve eşya koruma sistemimiz ile bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan ücretsiz yol sigortası  yapıyoruz. Yolda yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Koruma Paketleme Hizmetimiz

Ev eşyalarınızı herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden, korumak için tarafımızdan kusursuzca paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen ambalaj malzemelerini tercih ediyoruz. Bir kat değil, gerektiğinde 3 kata kadar sarıyoruz. Eşyalarınızı ağırlığı, apartman merdiven ve asansör durumlarına göre özel olarak ambalajlıyoruz.

Taşıma Hizmetimiz

Tecrübeli personellerimiz Bahçeşehir eşya taşıma işlemlerinde gerektiği yerlerde eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.

Eşyalarınızın Yeni Evinizde Kurulumu

Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda evinizde dizilir. Mobilyalarınız, masa ve gardroplarınızı marangozlarımız sizin isteğiniz doğrultusunda kurarlar. Beyaz eşyalarınızın ve avizelerinizin montajları yapılır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır...

Eşya Depolama Hizmetimiz

Dilerseniz eşyalarınızı güvenli depolarımızda saklıyor, onları emanet olarak alıyoruz. Siz ne zaman isterseniz eşyalarınızı istediğiniz haneye taşıyor, yeniden kurulumlarını yapıyoruz.

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Sıkça Karşılaşılan Sorular

Bahçeşehir evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Çünkü biz Bahçeşehir nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı, güvenilir hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bu sebepten ötürü Bahçeşehir yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

Bahçeşehir evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Bahçeşehir nakliye ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve sizin extra istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Kaplanlar nakliyat'ın sunduğu ücretsiz exper hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar. Sizde, Bahçeşehir ucuz nakliyat hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

Evden eve sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

Sizlere kusursuz hizmet sunmak amacıyla Bahçeşehirda sigortalı nakliye hizmeti vermekteyiz..

Eşya Depolama hizmetiniz var mı?

Eşyalarınızı dilerseniz güvenli, sigortalı depolarımızda istediğiniz kadar saklıyor, muhafaza ediyoruz. Ne zaman dilerseniz istediğiniz haneye nakliye&kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 

Bahçeşehir ofis taşıma ve büro taşıma hizmetiniz var mı?

Bahçeşehir yük ve eşya nakliyesi, Bahçeşehir ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak sunmaktayız.

Bahçeşehir firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İhtiyacınıza en uygun araçlarla Bahçeşehir firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

Bahçeşehir evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Eşya asansörü ile en kısa sürede eşyalarınız nakledilmektedir.

Bahçeşehir kamyonet nakliye seçeneği mevcut mu?

Bahçeşehir bölgesinde kamyon, kamyonet ve diğer hafif yük araçlarımız ile dilediğiniz her hizmet mevcuttur. Bahçeşehir parça eşya taşıma işlerinizde kamyonet nakliye ile en uygun fiyatlarla nakliye işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçeşehir şehirler arası nakliyat seçeneği mevcut mu?

Bahçeşehir şehirler arası nakliye hizmetimiz Türkiye'nin doğusundan, batısına her bölgeye mevcuttur.Akin yayla
Akin yayla

Bahcesehir esya tasima islemi yaptirdik. Sonuç gayet iyi mobilyalar ve beyaz esya kurulumlari yapildi. Teşekkürler

19.04.2020 19:21
Murat akdeniz
Murat akdeniz

Araç, ekipman ve malzemeleri eksiksizdi, memnun kaldım. Teşekkürler

12.04.2020 15:53
Samet Deveci
Samet Deveci

Patronumun Bahçeşehir villa taşımasını gerçekleştirdik. Verilen tüm sözlerin arkasında duruldu ve sorunsuz bir taşıma gerçekleşti. Sonsuz teşekkürlerr

06.04.2020 14:34
Hatice Üzmen
Hatice Üzmen

Bahçeşehir ev taşıma hizmeti gerçekleştirdik. Yeni evli olduğumdan eşyalarımda yeniydi. Sağolsun çocuklar beni hiç kırmadı eşyalara çok dikkatli ve titiz davrandılar. Yeni evimi eskisi gibi kurdular beyaz eşyalarımı, televizyonumu ve mobilyalarımı kurdular bir isteğimi iki etmediler. Allah razı olsun çok sağolun

27.03.2019 20:14
Murat Kursun
Murat Kursun

İşinin ehli insanlarla çalışmanın farkını bugün bir kez daha anladım. 100 lira 200 liradan korkmayıp, işi uzmanına vereceksin. Emeği geçen herkese teşekkür ederim bir sonra ki nakliye işimde de sizi tercih edeceğim.

10.03.2019 13:22
Merve Ulubey
Merve Ulubey

Çok başarılılar. İletişim yönünden olsun, hizmet kalitesi olsun, zamanlama konusunda olsun çok memnun kaldım. Eşyalarımda hiç bir sorun ve sıkıntı olmadı, herkese tavsiye ederim

12.02.2020 17:16
Sibel Uca
Sibel Uca

Kuruşuna kadar helali hoş olsun, kendim bu kadar titizlenmezdim, işlerini keyifle yapıyorlar ve gayet temiz taşıyorlar. 5 üzerinden 5 yıldız veriyorum. Söyledikleri vakitte geldiler söz verdikleri vakitte teslim ettiler. Ne bir kırık var ne de deforme olan eşya; efendilikleri ve saygıları ayrıca takdire değer. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

20.02.2019 11:05

Hizmetlerimiz