Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Bahçelievler Eşya Depolama - Kiralık Eşya Deposu

Bahçelievler eşya depolama firması olarak hizmete başladığımız 2008 yılından bu yana profesyonel ekibimiz, geniş araç filomuz ve kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışımız ile en iyi hizmeti sunmak için çabalamaktayız. Bahçelievler kiralık eşya depolarımızı bu maksatla standartların üstüne taşıyor; kalite,hijyen ve güvenlik konularına oldukça önem veriyoruz.

Uzun bir iş seyehati, yurtdışı çalışma planları gibi nedenlerden eşya depolama günümüzde ihtiyaç duyulan bir sektör haline gelmiştir. Kaplanlar Nakliyat firması olarak bizde müşterilerimizin eşyalarını gözleri arkada kalmayacağı güvenli depolarımızda muhafaza ediyor, taşıma, ambalajlama gibi tüm işlemleri tarafımızdan gerçekleştiriyoruz. Eviniz, ofis malzemeleriniz veya koyacak bir yer bulamadığınız parça eşyalarınız depolarımızda garantili ve sigortalı veambalajlı bir şekilde saklanmakta ve her müşterimizin deposu kendine ait özel bir odadan oluşmaktadır.

Bahçelievler Eşya Depolama Süreci Nasıl İşliyor?

Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme neticesinde en uygun fiyat teklifi hazırlanır. İhtiyacınıza uygun depolama odası için randevunuz oluşturulur.

Profesyonel, marangozlu taşıma personellerinden oluşan ekibimiz belirtilen gün ve saatte meskeninizde olur.

Varsa sökülerek taşınması gereken mobilyalarınızın sökümü yapılır. Eşyalarınız herhangi bir hasar, kirlenme durumu olmaması açısından paketlenip, ambalajlanarak koruma altına alınır.

Eşya taşıma işlemi için özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza, eşyalarınız büyük bir titizlik ve hassasiyet ile yüklenerek depomuza doğru yola çıkar.

Depomuzda, sadece size ait olan odanıza eşyalarınız kayıt altına alınarak dizilir.

Sözleşmeniz yapılır ve aylık olarak ödemeniz başlar.

Profesyonel Bahcelievler esya depolama süreci böylelikle tamamlanmış olur.

Bahçelievler Kiralık Eşya Deposu Özellikleri

Her müşterimizin odası farklı olacak şekilde kapalı alanlardan oluşmakta ve yüksek standartlardadır. 

7/24 Güvenlikli, kameralı ve hırsızlığa karşı üst düzey korumalıdır.

Yangın, sel gibi doğal afetlere karşı sigortalıdır.

Nem, küf, haşere gibi kötü koşullardan tamamen arındırılmıştır. Düzenli olarak dezenfekte ve ilaçlama işlemleri yapılmaktadır.

Aylık olarak kiralama işlemleri yapılmakta dilediğiniz zaman süreyi uzatma imkanınız bulunmaktadır.

Bahçelievler Eşya Depolama Hizmeti Size Bir Telefon Kadar Yakın

0545 935 35 52

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven Ve Mutluluk Taşır.Hizmetlerimiz