Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Avcılar Şehiler Arası Nakliyat & Taşıma Firması

Avcılar şehirler arası nakliyat firması Kaplanlar Nakliyat olarak şehirler arası evden eve nakliyat, parça eşya taşıma gibi hizmetleri uygun fiyatlı, profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Hizmete başladığımız 2004 yılından bu yana Türkiye'nin her noktasına eşyalarınızı güvenle ulaştırıyoruz. Ekibimiz işin başından sonuna kadar son derece hassas bir çalışma yürüyor.Kısacası şehirler arası taşımacılıkta hizmetlerimizi kusursuzca yerine getiriyor, memnuniyeti esas alıyoruz.

Avcılar Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Avcılar şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti için bizim ile iletişime geçmeniz durumlarda eşyanın nakledileceği mesafe, binaların kat ve asansör durumu gibi bilgiler ile eşya miktarınızı anlamak adına eşya resimlerini istiyoruz. Gelen resimler neticesinde eşyanızı tam olarak alabilecek bir araç ve çalışacak personel sayısı gibi nitelikler belirleniyor. Hizmet içeriği detaylı bir şekilde baştan sonuna kadar anlatılıp bilgilendiriliyorsunuz. Aklınızda ki tüm sorular cevaplanıyor. Bu noktada dürüstlüğe ve şeffaflığa oldukça önem veriyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz dahilinde seçtiğiniz gün ve tarihte randevunuzu oluşturuyoruz.

Taşınma günü geldiğinde tüm sözlerin arkasında duruyoruz. Belirtilen araç ve personel sayısı ile hanenize geliyoruz. Sökülmesi gereken mobilya ve beyaz eşyaların söküm işlemlerini yaparak evdeki bütün büyük eşyaları paketleyip, sarıyoruz. Eşyalarınız gayet özenli ve titiz bir şekilde aracımıza yerleştiriliyor. Yükleme işlemi tamamlanmasından sonra zaman kaybetmeden yeni evinize doğru yola çıkıyoruz.

Yeni hanenize ulaşan aracımız yine kendi personellerimizden oluşan ekip doğrultusunda evinize çıkartılıp yerleştiriliyor. Eski evinizde ki gibi beyaz eşya ve mobilyalarınızın kurulumları yapılıyor. Eviniz anahtar teslim hazır hale getirilip teslim ediliyor.
Avcılar Şehirler Arası Taşımacılıkta Fiyat Belirleme

Şehirler arası nakliyede en önemli unsur eşyanın taşınacağı mesafe, eşya miktarı ve binanın asansör durumlarıdır. Bu gibi faktörler ile işinize uygun araç ve personel sayısı gibi giderler hesaplanmaktadır. Parsiyel taşıma ( aynı istikamete giden başka müşterilerin eşyaları ) yapmanız durumunda fiyatlar çok daha uygun olabilmektedir. Müşteri temsilcimizden 7/24 fiyat bilgisi alabilir, Türkiye'nin her bölgesine gönderilerinizi güvenle ulaştırabilirsiniz.

Hizmetlerimiz