Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | Avcılar Ofis Taşıma Nakliyat Firması

Avcılar Ofis Taşıma Nakliyat Firması

Kaplanlar Nakliyat olarak, Avcılar ofis taşımacılığı işlerinizi çok kısa süre içerisinde profesyonel ekip ve güler yüzlü hizmetimiz ile gerçekleştiriyoruz. Yılları aşkın tecrübemiz ile avcılar ofis nakliyesini güvenilir bir şekilde yapıyor, yorucu taşınma sürecinin en iyi şekilde geçmesi için çabalıyoruz. İşletmenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve büyük bir hassasiyet ile çalışıyoruz.

Avcılar ofis taşıma şirketi olarak hizmetlerimizde daima müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Avcılar Ofis Taşımacılığı Hizmet Detayları

Öncelikle Avcılar iş yeri ve büro taşımacılığı konusunda oldukça deneyime sahibiz. Bir çok ofis nakliyesinde görev aldık ve kusursuz bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirdik. İşimizi profesyonel ve temiz bir şekilde yapıyoruz. Deneyimli uzman personellerimiz ile sökülerek taşınacak ofis eşyalarınızın tüm söküm işlemlerini yapıyoruz. Eşyaya göre 2 veya 3 kat ambalajlama işlemi uyguluyoruz. Bu sayede eşyaların zarar görme riski minimize edilmiş oluyor. Daha sonra itina ile yeni yerlerine taşıma işlemlerini gerçekleştirip nasıl aldıysak aynı şekilde kurulumlarını yapıp teslim ediyoruz. İşinizin kısa sürede bitmesi için uzman personeller ile çalışıyor ve personel sayısını oldukça fazla tutuyoruz.

Avcılar Ofis Nakliyesinde Dikkat Ettiklerimiz

Bir an önce işinize geri dönebilmeniz için;

Personel sayısının oldukça yüksek olduğu deneyimli çalışanlar

Eşyanızı rahat rahat alabilecek büyük araç

En iyi şekilde ambalajlama

Güler yüzlü temiz bir hizmete son derece önem veriyoruz.


Avcılar Ofis Taşıma Fiyatlarını Belirleme

Avcılar ofis, büro, iş yeri taşıma ücretlerini belirlemede en önemli husus eşya miktarıdır. Eşya miktarınıza göre gelecek aracın niteliği ve personel sayısı belirlenir. Buna istinaden eşyaların gideceği mesafe ve katların yüksekliği de fiyata etki eder. 

Müşteri Temsilcimiz İle Görüşebilir Güncel Avcılar Ofis Nakliye Fiyatları Hakkında Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

0545 935 35 52Hizmetlerimiz