Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması - Eşya Taşımacılık

Ambalajlı, Marangozlu, Sigortalı... Kaplanlar Nakliyat , 2004 yılından bu yana, 15 yıllık iş deneyimimiz ile Avcılar evden eve nakliyat firması olarak evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, ofis taşıma, eşya depolama, kamyon ve kamyonet nakliyesi gibi hizmetleri şehirlerarası ve şehiriçi gerçekleştiriyoruz. Avcılar nakliyat firmaları arasında ev taşıması işlemlerinde, müşterimizin eşyalarını koruma altına alarak paketlemeli ve ücretsiz sigortalama hizmetine dahil ederek sunmaktayız. Avcılar nakliyecileri arasında ev taşıma işlemlerinde müşterimize sunulan beyaz eşya kurulum, marangozluk ve avizelerinizin montaj işlemleri ile müşterilerimize kusursuz hizmet sunuyoruz.

Avcılar evden eve nakliyat fiyatları bilgisi için

0545 935 35 52

numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizim için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir.

Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir. Avcılar nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi budur. Eşya taşıma başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Kaplanlar nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar.

Ücretsiz Keşif

personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir.

Ücretsiz Sigortalama

Ev taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Paketleme & Koruma Altına Alma

Bu işlem, taşımanın başında gerçekleşen en önemli işlemdir . Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz.

Taşıma ve Nakledilme Süreci

tecrübeli personellerimiz eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.

Tekrar Kurma & Eski Haline Getirme

Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında sizin isteğiniz doğrultusunda dizilir. Beyaz eşyalarınız, gardroplarınız ve avize montajlarınız yapılır. Tüm bu işlemlerde Kaplanlar Nakliyat güvencesindesiniz. Size de eskisi gibi kurulan yeni evinizin keyfini sürmek kalır..

KAPLANLAR NAKLİYAT

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır


Hülya demir
Hülya demir

Eşyalarımı söylenen vakitte bana teslim ettiler. Güleryüzlü kadronuza ve ekip arkadaslara teşekkür ederim işlerini hakkıyla yapıyorlar. Değerli eşyalarımın hepsi sapasağlam geldi. Teşekkürler

26.03.2019 15:08

Hizmetlerimiz