Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Firmaları - Eşya Taşıma Fiyatları

Kaplanlar Nakliyat, şehirler arası nakliyat firması olarak  işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kalite prensibinde gerçekleştirmektedir.Şehirler arası evden eve nakliyat ve şehirler parça eşya nakliyesinde uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti vermektedir. Sunulan fiyatlar şehirler arası taşımacılık firmaları içerisinde kalitenin en yüksek ve fiyatın en düşük olma prensibinde belirlenir. Şehirler arası eşya taşıma işlemlerinde eşyalarınız paketlemeli ve ambalajlamalı bir şekilde taşınır. Lojistik firmamızda ki geniş filomuzda isteğinize uygun 10 teker ve diğer araçlarımız bulunmaktadır.

Sizde en uygun Şehirler Arası Taşımacılık Fiyatları İçin   

0545 935 35 52

  7/24 bilgi alabilirsiniz.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmet Detayları

Kararınızı verdiniz ve başka bir şehre taşınıyorsunuz. Peki eşyalarınız? Onları dert etmeyin, Kaplanlar Nakliyat, profesyonel çalışanları, en üst düzey kalite prensibi ve müşteri memnuniyetini kendine hedef edinerek şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde size uygun, hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Sektöre başladığımız 2006 yılından bu yana bir çok şehirde bir çok müşterimize ulaşarak nakliyat işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştirdik.

Dilerseniz hizmet detaylarımıza göz atalım..

Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçip ücretsiz expertiz talep edebilir veya hemen fiyat bilgisi alabilirsiniz. Size sunulan en uygun şehirler arası evden eve fiyat teklifini kabul etmeniz halinde sizin isteğiniz üzere uygun bir gün ve planlama belirlenir.

Belirtilen gün ve saatte ekibimiz konumunuza ulaşır. Eşyalarınızın zarar görmemesi, kirlenmemesi için gereken paketleme işlemleri gerçekleşir. Bu paketleme işleminde koltuklarınız, beyaz eşyalarınız ve mobilya gibi büyük eşyalarınız sarılır. Gardrop, masa ve bunun gibi sökülmesi gereken eşyalarınızın sökümü marangozlarımız tarafından yapılır.

Eşyalarınız özenle araçlarımıza dizilir ve yeni evinize doğru yola çıkar.

Anlaşma şartlarına göre yeni evinizde mobilyalarınızın kurulumu ve dizilimi yapılır.

Tüm bu işlemlerde ücretsiz sigorta kapsamına dahilsinizdir.

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları ve Fiyatları

Kaplanlar nakliyat, şehirler arası nakliyat firmalarından farklı olarak ücretsiz sigortalama hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızın yüklenme ve indirme işlemlerinde garanti kapsamındadır.

Size verilen fiyatlar şehirler arası nakliyat firmaları arasında en uygun ve en kaliteli olma prensibi taşır.

Nakliye işlemlerinde kullanılan araçlar ev taşınması için özel dizayn edilmiş araçlardır.

Sizde Kaplanlar Nakliyat'ın en iyi nakliye çözümleriyle tanışmak için 0545 935 35 52 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.


Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

0545 935 35 52Hizmetlerimiz